Armatura z filtrami antybakteryjnym Aqua Free

Produkty z filtrami antybakteryjnymi Aqua Free gwarantują bezpieczeństwo użytkowników, nawet gdy woda płynąca z kranu nie nadaje się do picia. To natychmiastowe i całkowicie bezpieczne rozwiązanie w przypadku skażenia instalacji bakteriami.

Kiedy warto skorzystać z armatury Aqua Free?

W przypadku skażenia instalacji, użytkownicy nie powinni korzystać z wody do czasu, gdy będzie już bezpieczna. Ciężko jednak całkowicie zrezygnować z wody na cały okres podejmowanych działań naprawczych, które mogą zająć wiele tygodni. Warto zatem zastosować urządzenia z filtrami membranowymi Aqua Free, które m.in.:

umożliwiają natychmiastowy pobór zdatnej wody,

usuwają ponad 99% bakterii i zanieczyszczeń.

Jednorazowa słuchawka prysznicowa

Słuchawka zapewnia skuteczną i natychmiastową ochronę przed Legionellą. Usuwa bakterie w chwili użycia wody, umożliwiając użytkownikom bezpieczną kąpiel. Dostępna jest w dwóch wersjach kolorystycznych – białej i chromowanej. Cechy:

filtr membranowy usuwający ponad 99% bakterii,

łatwy i prosty montaż,

brak konieczności wymiany wkładów,

maks. okres użytkowania: 2 msc.

Słuchawka prysznicowa wielokrotnego użytku

Słuchawka prysznicowa wielorazowego użytku Aqua Free zapewnia niezawodną ochronę przed bakteriami Legionella i innymi patogenami przenoszonymi przez wodę. Cechy:

wymienny filtr membranowy usuwający ponad 99% bakterii,

przyjemny, gładki strumień przy optymalnym zużyciu wody,

maks. okres użytkowania: 2 msc.,

łatwy i szybki montaż,

możliwość dokupienia dodatkowych wkładów filtrujących.

Filtr do wody montowany przy baterii prysznicowej

Filtr montowany przy baterii Aqua Free składa się z wysokiej jakości obudowy wykonanej ze stali nierdzewnej oraz sterylnego wkładu filtracyjnego. Zapewnia skuteczną ochronę przed bakteriami przenoszonymi przez wodę, zarówno w systemach ciepłej, jak i zimnej wody. Cechy:

wymienne wkłady filtracyjne,

oszczędność czasu i redukcja kosztów,

łatwy i szybki montaż,

rozwiązanie przyjazne środowisku.

Filtr do wody na kran

Filtr do wody pitnej Aqua Free zapewnia skuteczną ochronę przed Legionellą, usuwając bakterie w momencie korzystania z kranu. Dzięki natychmiastowemu działaniu, filtr na kran umożliwia bezpieczny dostęp do wody pitnej. Cechy:

zintegrowany filtr membranowy,

możliwość łatwego montażu na standardową baterię.

Korzystaj bezpiecznie wody, nawet gdy jest skażona bakteriami!

Zagwarantuj bezpieczną i czystą wodę pomimo skażenia instalacji. Skorzystaj z produktów Aqua Free, które stanowią niezawodną ochronę przed niebezpiecznymi patogenami.