Monitoring instalacji wodnych w formie online

Zdalna kontrola bezpieczeństwa wody w budynkach jest możliwa dzięki połączeniu inteligentnych sensorów z Portalem Klienta BlueCare. Monitoring pozwala na zahamowanie rozwoju bakterii, kontrolowanie zużycia energii oraz szybkie wykrycie przecieków wody.

Panel klienta

Panel Klienta BlueCare to centrum zarządzania bezpieczeństwem wodnym w budynku. Umożlwia dostęp do historycznych wyników badań wody oraz danych przesyłanych z urządzeń monitorujących instalację w budynkach w czasie rzeczywistym. Na swoim Panelu znajdziesz również:

kontakt do dedykowanego specjalisty ds. bezpieczeństwa wody,

narzędzia do generowania raportów o stanie wody.

Sensory BlueCare

Inteligentne sensory to urządzenia, które mierzą temperaturę wody oraz jej przepływ. Umożliwiają kontrolowanie procedur płukania instalacji w budynku, zużycia energii oraz wczesne wykrywanie przecieków. Sensory charakteryzują się:

pełną bezprzewodnością,

możliwością montażu bez ingerencji w instalację wodną.

stały monitoring instalacji w trybie online.

Technologia jonów srebra i miedzi

W celu zabezpieczenia budynków przed bakteriami takimi jak Legionella możliwe jest zastosowanie urządzeń, które dawkują do wody jony srebra i miedzi. Działanie urządzeń jest stale monitorowane w formie online, a dzięki Portalowi Klienta można analizować takie dane, jak:

całkowite zużycie wody w budynku w czasie rzeczywistym,

stężenia jonów srebra i miedzi w wodzie.

Laboratoryjne badania wody

Za pośrednictwem Portalu Klienta możliwa jest analiza wyników laboratoryjnych badań wody. Zajmujemy się wykonywaniem badań wody, łącznie z poborem próbek na terenie budynku Klienta. Cechy:

certyfikowana metoda badań,

atrakcyjne ceny.

Kontroluj na bieżąco instalcję wodną w formie online!

Skontaktuj się z naszym Specjalistą, który pomoże Ci zaplanować wdrożenie monitoringu instalacji w Twoim budynku.